Wzdęty brzuch, dyskomfort podczas seksu a ryzyko mięśniaka macicy

Witam. Odczuwam: -Napięcie/Opór macicy -Dyskomfort w czasie seksu -Pełny pęcherz=większy dyskomfort - O jeden dzień przedłużona miesiączka - Chyba wzdety brzuch Objaw mógłby wskazywać na miesniak?! Mam 27 lat i jeszcze nie rodzilam. W lutym br. byłam ginekologa i było ok. Kiedy mógł powstać?! Od 3 dni czuję dyskomfort.

Aleksander Ropielewski

Od lutego do grudnia było wystarczajaco dużo czasu aby mógł powstać mięśniak. Objawy jakie Pani opisuje nie są jednak jednoznaczne dla mięśniaka i warto zweryfikować samodzielnie postawione podejrzenie w badnaiu USG. Sugeruje kontakt z ginekologiem.