Wzdęty brzuch i biegunka u 47-latki

Dzien dobry. Mam 47 lat jestem kobietą od tygodnia mam wzdęty brzuch, biegunke i źle się z tym czuje. Proszę podac przyczyny.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Przyczyny powyższego stanu są trudno do określenie jedynie na podstawie samych objawów. Może to wynikać z błędów żywieniowych, infekcji przewodu pokarmowego, problemów z pęcherzykiem żółciowym i wieloma innymi. W celu postawienie dokładniejszej diagnozy gdy objawy będą się utrzymywać bądź nasilać zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam