Wzdęty brzuch, wzrost wagi i zaburzenia miesiączkowania a zastrzyk antykoncepcyjny

dobry wieczor mam problem i to powiem dozy 17 lipca przyjelam zastrzyk depro vera tylko jeden zaczelam tyc zle sie czuc i caly czas myslec ze jestem w ciazy chodzilam do ginekologa i powiedzial ze to normalne . 20 pazdziernika dostalam okres nie przyjmowalam 2 zastrzyku okres byl do 01.11.2013 przez 11 dni teraz minol 01.02.2014 3 miesiace jak nie mam okresy mam strasznie wzdenty brzuch wyglandam jak w ciazy i strasznie mnie bola piersi sa obrzmiale mialam robione usg na ciaze nie jestem

To zapewne wina jakiś zaburzeń hormonalnych, które powstały po przyjęciu zastrzyku antykoncepcyjnego. Być może konieczne okażą się w chwili obecnej badania laboratoryjne określające poziom hormonów płciowych w Pani krwi i dopiero określenie dalszego sposobu postępowania. O wszystkim powinien zadecydować ginekolog prowadzący.