Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wzmożone pragnienie a skutki uboczne leków

Witam, Od jakiegoś czasu moja mama odczuwa wzmożone pragnienie. Chciałbym dowiedzieć się czy któryś z tych leków może być powodem takiej sytuacji lub jakie ewentualnie jakie mogą być inne przyczyny. Lista lekow: nolvadex D 20mg atoris 20 mg ipreslong 1,5 atenolol sanofi 25 aspargin
KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu

Zbieranie grzybów - zasada szczególnej ostrożności

Grzybobranie ? choć przyjemna czynność, a jeszcze przyjemniejsze konsumowanie grzybów, należy podczas ich zbierania być bardzo ostrożnym. Toksykolog, dr Piotr Burda opowiada o zasadach, których powinien przestrzegać każdy grzybiarz

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Wśród podanych leków Ipres long może powodować nadmierne pragnienie jako działanie niepożądane.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy