Wzmożony trądzik i przetłuszczające się włosy po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Czy to możliwe? Odstawiłam antykocepcji w grudniu. Dostałam 24grudnia krwawienie z odstawienia potem w styczniu dostalam okres letki w dniu 24stycznia w lutym też dostalam letki okres który trwal 5dni ale już dwa dni po 24lutym to było 26lutego i trochę się objawam czy coś nie tak.Zauważyłam że włosy mam strasznie przetuszczajace ktore wymgaja codzienniego mycia. I mam wzmożony tradzik.

Aleksander Ropielewski

Bez wykonania badań hormonalnych trudno jest mi się jednoznacznie wypowiedzieć. Objawy nie budzą znacznego niepokoju, natomiast warto wyjaśnić przyczynę niepokojących Pani objawów wykonując badania pod nadzorem endokrynologa lub ginekologa.