Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wzmożony trądzik i przetłuszczające się włosy po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Czy to możliwe? Odstawiłam antykocepcji w grudniu. Dostałam 24grudnia krwawienie z odstawienia potem w styczniu dostalam okres letki w dniu 24stycznia w lutym też dostalam letki okres który trwal 5dni ale już dwa dni po 24lutym to było 26lutego i trochę się objawam czy coś nie tak.Zauważyłam że włosy mam strasznie przetuszczajace ktore wymgaja codzienniego mycia. I mam wzmożony tradzik.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Bez wykonania badań hormonalnych trudno jest mi się jednoznacznie wypowiedzieć. Objawy nie budzą znacznego niepokoju, natomiast warto wyjaśnić przyczynę niepokojących Pani objawów wykonując badania pod nadzorem endokrynologa lub ginekologa.

0

Z okresem proszę udac się na wizytę do ginekologa a z trądzikiem do dermatologa, lekarz po obejrzeniu zmian doradzi kurację lekowa i zabiegową.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy