Wzrost masy ciała o 10 kg u 20-latki

Mam 20 lat i zawsze byłam szczupła ale w ciagu ostatniego roku przytyłam 10 kg. Ciesze sie z tego ze urosly mi piersi ale niestety, takze brzuch i uda. Jestem bardzo zadowolona takze z posladkow. Co mam zrobic zeby schudnac z brzucha?

Witam!
Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej.
Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera.
Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska