Wzrost poziomu TSH u 18-latki

Witam, 3 miesiące temu zrobiłam badania TSH, wyniosło 9,0 po tygodniu powtórzyłam i wynik wynosił 11,0. Endokrynolog przepisał mi jodid, brałam regularnie. Po trzech miesiacach zrobilam zlecone badania tsh ft4 ft3 a-tpo a-tg. TSH wyniosło aż 14 ! Jak to możliwe? Pozostałe wyniki w normie. Czekam jedynie na wynik a-tg. Co może ozaczac taki wzrost TSH?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest konsultacja endokrynologiczna, zintensyfikowanie leczenia.
Pozdrawiam