Z czego powinny być wykonane soczewki?

Witam, Od ponad 5 lat noszę okulary kontaktowe. W tym roku że względu na ślub brata chciałabym mieć soczewki. Bardzo proszę o poradę czy wybrać jednodniowe czy jakieś inne, z czego powinny być wykonane i na co zwrócić uwagę, jak z kich korzystać. Wcześniej nigdy w życiu nie miałam z nimi do czynienia i czy mi nie zaszkodzą. Mam 20 lat i wadę -3,5 na parę oczu. Wada w tegorocznej wizycie pogłębiła się o ponad -0.8 . Bardzo proszę o poradę specjalistę. Pozdrawiam

Witam.1 Day True eye firmy Johnson lub 1 Day Moist tez J&J.są jeszcze Define podkreślające kolor oczu b dobre .kolory dwa do wyboru. Pozdrawiam serdecznie. Dobieramy u optyka lub lekarza krzywizne soczewek.pozdrawiam serdecznie