Z czego wynikają moje problemy?
Witam! Mniej więcej w lutym 2019 roku odczułem podczas wytrysku silny krótkotrwały ból w okolicy brzucha po lewej stronie. Po ustaniu bólu pojawiło się uczucie jakby skurczu w podbrzuszu które trwało może około miesiąca. Udałem się do urologa gdzie miałem przeprowadzone badanie USG oraz prostaty, nic nie wykazało. Wykonałem badanie ogólne moczu oraz posiew moczu.. Wszystko w porządku. Mniej więcej od miesiąca pojawiło się okresowe silne pieczenie które występuje na zmianę raz w podbrzuszu i znaczenie częściej w okolicy kręgosłupa lędźwiowego. Szczególnie dokucza w trakcie siedzenia. Czasami ból jest naprawdę uciążliwy. Nie mam problemów ze wzwodem, nietrzymaniem moczu itd... Miałem wykonany TK ze wskazaniem na mięśnie miednicy mniejszej.. Oczekuję za wynikiem. Nie pomagają żadne leki przeciwbólowe bez recepty. Dodam, że przeszedłem na początku leczenie antybiotykiem Unidox przez 10 dni.. Może odczuwałem lekką poprawę ale szału nie było. To pieczenie jest najgorsze. Czy to mogą być problemy z miednicą mniejszą czy może kręgosłupem lędźwiowym który też już wcześniej mi dokuczał nawet przy zamienianiu pozycji siedzącej? Dziękuje za wszelką pomoc!

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, raczej przyczyna dotyczy miednicy mniejszej, aczkolwiek bez wyniku badania nie jestem w stanie się wypowiedzieć