Z czym mogę powiązać te objawy?

Witam , Od pewnego czasu (2tyg) mam po 37.2 stopni czuje że gorący mam brzuch nogi i głowę, dziwi mnie to że pod pachą mam 36.6 lecz w ustach po 37.2 , jestem ogólnie osłabiony robiłem badania krwi , ob , wszytko bez zastrzeżeń , rezonans glowy też bez zastrzeżeń, wierzyłem sobie cukier który rano jest powyżej 100 ( raz było 169) lecz wydaje mi się że po posiłkach spada mi on i że rano jest najwyższy proszę pomóżcie mi :)

Witam. Pomiar temperatury w ustach jest wyższy niz pod pacha i jest to norma. Niepokojące są pomiary glikemii. W godzinach porannych powinna ona wynosić do 99 mg/dl (krew żylna). Wskazana jest konsultacja lekarska.