Z czym związane są te wszystkie objawy?

Witam,
mam 27 lat, mój okres zawsze przychodził regularnie co 28 dni. Ostatni miałam 25 września i od tamtej pory mam bardzo nabrzmiałe piersi, bolą mnie od zewnętrznej strony, a średnio co 2 tygodnie mam przez parę dni dziwne plamienia. Jest to takie bardzo słabe krwawienie. Od 10 dni dodatkowo mój brzuch jest wielki jak balon, żadnych spodni nie jestem w stanie dopiąć.
Czuję dziwne rozpieranie w brzuchu, szczególnie wieczorem i czasem czuć takie delikatne zakłucie. Mam zamiar iść do lekarza, ale do tego czasu szukam w internecie czegoś, co mogłoby rozplątać mój mętlik w głowie.

Witam serdecznie,

Nie napisała Pani bardzo istotnej informacji, jaką jest Pani życie intymne.
Jeżeli Pani współżyje, mogą to być objawy rozwijającej się ciąży, tym bardziej że po raz pierwszy ma Pani tak długi cykl. Proponowałabym zrobić test ciążowy.

Pozdrawiam