Z jakiego materiału wykonane protezy stomatologiczne są najtrwalsze i najzdrowsze?

Jeżeli chodzi o uzupełnienia stałe : korny ,mosty to nowoczesne materiały ceramiczne wykonywane w technologii tłoczenia lub CAD/CAM

Nowoczesna stomatologia oferuje wiele rozwiązań ( dobrych i trwałych ), w zależności od potrzeb i możliwości. Najlepiej udać się do gabinetu stomatologicznego, przedstawić swój problem i oczekiwania - lekarz zaproponuje najlepsze rozwiązania.
W międzyczasie zapraszam do lektury:
http://esclinic.pl/protetyka/