Z jakim ryzykiem wiąże się kolejna ciąża przy metodzie z siatką?

witam, mam 29 lat, jestem po 2 ciążach, w planie operację kresy białej dł. ok. 8 cm. metodą tradycyjną lub z siatką. Chirurg kazał podjąć decyzję którą metodą uzależniając to od tego czy będę chciała zajść ponownie w ciążę. Wiem że metoda z siatką jest o wiele lepsza ale wtedy najlepiej gdyby nie było kolejnej ciąży o czym teraz ciężko mi decydować a wiadomo, że może też zdarzyć się "wpadka" - takie życie. Z jakim ryzykiem wiąże się kolejna ciąża przy metodzie z siatką? Jaką decyzję mam podjąć?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli zastosuj Państwo odpowiednią antykoncepcję to szansa ciąży jest zdecydowanie mniejsza. niestety w życiu nie da się wszystkiego przewidzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś poradzić.