Zabezpieczenie przed ciążą a antykoncepcja rozpoczęta w 7 dniu cyklu

Witam. Swoja pierwsza antykoncepcje zaczelam w 7 dniu cyklu. Czyli nie ma zabezpieczenia przed ciaza. Czy przy nastepnym opakowaniu po 7dmio dniowej przerwie to zabezpieczenie juz bedzie.?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania nazwy tabletek nie można nic powiedzieć. Proponuje zapoznać się z ulotka.