Zabieg kręgów C6 i C7 a problemy z kręgosłupem

Dzien dobry. Mam 56 lat i problemy z kregoslupem. W 2009 bylam operowana C 6 i 7. Wczoraj odebralam wyniki z RTG i jest w miare dobrze. Oprocz tego wyszlo przy okazji ze jest skleroza aorty brzusznej i zakrzepy w malej miednicy. Czy powinnam sie martwic i do jakiego lekarza mam sie udac. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Iwona

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza chirurga naczyniowego, a wczesniej do lekarza rodzinnego aby pokierował w najbardziej odpowednie miejsce po przeanalizowaniu wyników.