Stan po discektomii na poziomie C6-C7

Witam.Proszę o wyjaśnienie wyniku rezonansu. Stan po discektomii na poziomie C6-C7. Lordoza szyjna zniesiona . Kyfotyczne wygięcie odcinka C3=C7. Na poziomoe C4/C5-C6/C7 widoczna szerokopodstawna tylna przepuklina krążka międzykręgowego(ok.2mm) wraz z osteofitami na tylno-bocznych krawędziach trzonów kręgów, modelująca worek oponowy ,zwężająca zachyłki boczne. Z góry dziękuję za informację. Iwona

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest laczna analiza wykonanego badania lekarskiego i wykonanego badania. proponuję udac sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.;