Zabieg łyżeczkowania po obumarłej ciąży

Witam, 3 dni temu miałam zabieg łyżeczkownnia po obumarłej ciąży. Zostałam poinformowana że krwawienia mogą trwać 2 tyg ale zastanawia mnie jedno, dobrze się czuje, czasem mam lekki ból brzucha jeden paracetamol wystarcza. Ale moje krwawienie jest ze skrzepami, ale krew wylatuje tylko wtedy gdy jestem w toalecie, wtedy wydaje się jej sporo a przez kilka godzin na podpaskach nic. Przy myciu też jest. A podpaski głównie czyste. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej powinno być także na podpasce, z tego wynikałoby ze dopiero przy parciu krew ma jakby ujscie. prosze konieczni eudac się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.