Zabieg operacyjny usunięcia przydatków a leczenie sanatoryjne

Dzień dobry.Chciałabym dowiedzieć się czy należy mi się sanatorium poszpitalne.W listopadzie ubiegłego roku miałam operację usunięcia macicy wraz z przydatkami,w maju tego roku usunięcie guza ( mięsaka)sieci większej, w tym miesiącu usunięcie przepukliny powstalej na szwie po poprzedniej operacji. Zaznaczam że wszystkie wyniki po operacji onkologicznej są dobre. Jeśli należy mi się sanatorium ,to do jakiego lekarza się zglosić po wypisanie skierowania.Za odpowiedź dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanym przypadku powinno przysługiwać Pani sanatorium. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.