Zabieg Popręgu Webera u 54-letniej osoby

5 tyg temu miałam zabieg na łokieć Popręg Webera,boli najczęściej w nocy-czy to normalne? pytałam lekarzy-milczą.Czy konieczne będzie wyciąganie popręgu.Pozdrawiam

Szanowna Pani po tym okresie jeżeli odłamy zostały zespolone stabilnie w prawidłowym ułożeniu dolegliwości pisane przez Panią powinny mieć charakter zmniejszających się z każdym dniem. Jednak bez oglądnięcia rtg po zabiegu oraz zbadania Pani trudno się wypowiadać. Zabieg usunięcia materiału zespalającego w tym wypadku nie jest konieczny. Jednak ostateczna decyzja zależy od operatora i końcowego efektu leczenia. Natomiast jeżeli przebieg gojenia złamania jest prawidłowy - należy wprowadzić ćwiczenia mobilizujące staw łokciowy. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.