Zabieg usuwania przepukliny pępkowej a praca jako trener personalny

Witam. Jestem w wieku 31 lat miałęm 2 dni temu operacje niewielkiej przepukliny pękowej (na cięcie wokół pępka i klilka szwów) Jestem Trenerem personalnym na siłowni kiedy moge wrócić do Trenowania. Na pewno nie będe wykonywał ćwiczęń które mocno obciążaja brzuch .

Jeśli przepuklina była bardzo mała to myślę, że można powrócić do pełnej aktywności fizycznej po miesiącu od zabiegu. Jednak decyzję bezpośrednią w tym względzie musi podjąć chirurg, który Pana operował.