Zabieg zamykania naczynek na dekolcie i nosie

Witam serdecznie mialam zabieg zamykania naczynek na dekolcie i nosie z tego co juz sie dowiedzialam zostala mocno poparzona zwlaszcza na dekolcie, choc Pani wykonujaca zabieg nadal twierdzi ze to normalne... Byly ogromne pecherze teraz po 2 dniach zniknely i sa strupy, wygladam jakbym zaryla twarza i dekoldem w zuzel.. co moge zrobic prosze o pomoc jestem za granica slaba pieka medyczna, smaruje kremem po zabiegach dermatologicznych firmy avene,

Z opisu wynika, że skóra została poparzona (2 stopień). Proszę smarowac skórę kremami nawilżającymi, natłuszczającymi skórę. Proszę nie zrywać strupów, żeby nie spowodować odbarwień. Skóra powinna się wkrótce wygoić.

Niefortunna pora na zamykanie naczynek. takie zabiegi wykonywane są w okresie zimowo- jesiennym. Zmiany jakie Pani opisuje pojawiają się rzadko po zabiegu. Proszę nie zdrapywać strupów. Smarować skórę preparatami Cicalfate, Zinalfate. Absolutnie unikać słońca. Stosować blokery 50- apteczne. Gdy minie ok. 3 tygodni od zabiegu proszę kupić Dermatix żel lub inny produkt do leczenia blizn i stosować go codziennie cienko, wieczorem przez okres około roku.