Zapytaj lekarza

7 1 6 , 5 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia depresyjno-lękowe a leczenie farmakologiczne

Witam. W poniedziałek (20.04) byłem u neurologa postawił on taką diagnozę, że mama zaburzenia depresyjno - lękowe. Przepisał mi leki, postanowilem ich nie brac i skonsultować to z psychiatrą mam wizyte we wtorek (28.04), ale od poniedziałku czyli po wizycie u neurologa nie odczuwam żadnych objawów. Czyżby objawy ustąpiły. Czy to cisza przed burza?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Dzień dobry,
uważam, że powinien pan udać się na umówioną wizytę do psychiatry i opisać dokładnie wszystko co się działo, kiedy i jakie były pana objawy. Niestety nikt nie jest w stanie wiedzieć czy pana objawy ustąpiły na dobre czy będą nawracać. Dlatego ważne jest aby to skonsultować i obserwować.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

0

Szanowny Panie, leki tłumią objawy, zastępując jedne drugimi, ale nie dotykają przyczyny Pana choroby. Proszę zapoznać się z możliwymi skutkami ubocznymi przepisanego leku oraz podjąc decyzję, co do leczenia. Panu potrzebna jest psychoterapia, a nie koniecznie leki. Psychoterapia jest najskuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń nastroju i nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych. Zachęcam Pana do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl ,gdzie znajdzie Pan adresy zaufanych specjalistów w Kielcach.

Odsyłam również do artykułów:

http://psychoterapia.natemat.pl/7837,dramat-jeza-na-szczotce

http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

http://opsychiatrii.pl/psychotropy-powoduja-zaburzenia/

Ważna jest również dieta! Odsyłam do:
http://www.akademiawitalnosci.pl/naturalne-leczenie-depresji-case-study/


Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy