Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji przy leczeniu nerwicy

Witam. Od 10 miesięcy leczę się z nerwicy u terapeuty. Objawem, który mnie dręczy są zaburzenia erekcji, bądź całkowity brak erekcji w kontakcie z partnerką. Terapia jest bardzo dobra, trafia w moje problemy, ale objaw nie ustępuje nawet po 10 miesiącach. Nadal mam zaburzenia erekcji. Czy ta przypadłość jest uleczalna? Czy leczenie jest skuteczne? Po jakim czasie spodziewać się rezultatów? Czy można z tego wyjść i cieszyć się jeszcze udanym współżyciem?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witaj!
Proszę umówić się ze specjalista seksuologiem ponieważ trzeba kompleksowo rozpatrzyć pana przypadek ,czyli na ile nerwica wpływa na zaburzenia erekcji przy dobrze prowadzonej terapii , a może są tez inne przyczyny.Niestety nie da się określić czasu , bo każda osoba jest swoistym indywiduum, a i rezultaty tez zalezą od motywacji i innych czynników, ale można to wyleczyć. Pozdrawiam.

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0

Proszę omówić swój problem z terapeutą prowadzącym, gdyż w tym wypadku potrzebne jest więcej szczególów by móc zniwelować problem. Nie pisze Pan również czy przyjmuje lekarstwa - jeśli tak moze sie okażać, iż zaburzenie erekcji jest skutkiem ubocznym jego przyjmowania. W takim wypadku niezbędne jest podzielenie się tą informacją z psychiatrą i zmiana leków. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy