Zaburzenia hormonalne i brak miesiączki u 23-latki

Witam, Mam na imię Angelika mam 23 lata miesiączki nie mam od marca tego roku. Byłam u ginekologa powiedział że mam zaburzenia hormonalne - kobieta po menopauzie. Mam skierowanie do endokrynologa tylko bardzo trudno się dostać. Nie ukrywam że chciałabym już zajść w ciążę tylko pewnie to nigdy nie będzie możliwe. To są moje wyniki : TSH-4,010 ; FSH-124,90; LH-51,65; Prolaktyna - 12,35 ; Testosteron - 0,36. Proszę o pomoc i odpowiedz.

Witam. Przede wszystkim konieczne jest zdiagnozowanie konkretnej przyczyny zaburzeń hormonalnych i wdrożenie odpowiedniego, celowanego leczenia. Zajście w ciążę nie jest w Pani przypadku wykluczone. Proszę jednak bezwzględnie skonsultować się z ginekologiem.