Zaburzenia miesiączkowania i krwawienie od 21. dni

Witam.Mam 46 lat zawsze miałam obfite miesiączki i duże skrzepy łyżeczkowanie pomogło na 2 miesiące ,przy tabletkach diana też obfite były robiłam USG i mam małe mięśniaki od 2 miesięcy mam skąpe miesiączki w tamtym miesiącu 4 dni a w tym już 21 dni i wciąż krwawie (brązowa maź na przemian z jasno czerwoną krwią) lekarz przepisał mi Menoplant soy-a 40 więcej żadnych leków nie przyjmuje czy to jest normalne czy muszę zmienić lekarza proszę o pomoc Ann

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.