Zaburzenia miesiączkowania i nadwaga po porodzie

Iwitam brałam luteine przez 3 miesiące na wylowanie okresu przed ciążą miałam jak w zegarku od porodu miałam co2-3 miesiące a po luteine po 3 miesiącach mija miesiąc i nic byłam u lekarza stwierdził że wszystko jest ok co mówię jeszcze zrobić dodam że od porodu ma 40 kg nadwagi

Lek. Katarzyna Szymczak

Wiele kobiet boryka się z nadwagą po ciąży, nie napisała jak dużo czasu minęło od porodu? jeśli nadwaga nie ustępuje mimo diety oraz ćwiczeń radziłabym wykluczyć neidoczynnośc tarczycy oraz cukrzycę.
Pozdrawiam