Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z odchudzaniem po porodzie oraz zaburzenia pamięci i koncentracji

Mam pewien problem. Przed ciążą ważyłam 61 kg przy wzroście 1,63 m. Po około 4 miesiącach po porodzie zaczęłam ważyć 91 kg mimo normalnej diety i ćwiczeń. Dzisiaj mija 15 miesiąc po porodzie i nadal ważę tyle samo. Do tego mam problemy z koncentracja i pamięcią, a zdaje na prawo jazdy. Mam również łamliwe paznokcie, wypadają mi włosy i mam problemy z zajściem w ciążę. Nie mogę zasnąć wieczorem i często wstaje niewyspana. Jakie badania powinnam wykonać? Od czego może być to wszystko?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Badania krwi - stężenie białka całkowitego

Białka są odpowiedzialne głownie za utrzymanie objętości krwi krążącej, transport wielu substancji, także odporność immunologiczną i zapalną. Więcej o białkach opowie lek. Łukasz Kowalski.

Witam,

Proszę wykonać podstawową morfologie, cukier i poziomy hormonów tarczycy.
Jeżeli chodzi o odchudzanie to bardzo chetnie Pani pomogę. Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka. Ważna jest także odpowiednia aktywność fizyczna.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy