TSH i przybierania na wadze

Witam ,mam 36 lat ,wczoraj robiłam tsh i wynik jest 3,03 lekarz rodzinny mówi że są dobre ,przez ostatnie 2 tygodnie przybrałam na wadze 5 kg gdzie od kilku tygodni jestem na ścisłes diecie ogólnie czuje się wiecznie zmeczona ,śpiąca mam bóle i zawroty głowy , chciałam zapytać Pana czy to może nie coś z tarczyca?

Witam Panią,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka. Ważna jest także odpowiednia aktywność fizyczna.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk