Odpowiednia dieta dla 19-latki

Witam. Na początku zaznaczę, że mam 19 lat, 167 cm wzrostu i ważę 67 kg. Mój problem polega na tym, że jestem za gruba i chciałabym przede wszystkim mieć płaski brzuch, zmniejszyć piersi(mam rozmiar E)i mieć szczupłą twarz.Przez miesiąc czasu próbowałam robić różne ćwiczenia z filmików, ale nie wytrwałam. Nie potrafię zorganizować ćwiczeń, które mam wykonywać, ani diety ponieważ nie znam się na tym. Chciałabym schudnąć chociaż z części brzucha i piersi zanim rozpoczną się studia w październiku.

Witam Panią,

Najlepiej zająć się sprawą profesjonalnie - raz a dobrze. Nie eksperymentuje Pani z dietami z internetu ponieważ jadłospis powinien być dostosowany do Pani potrzeb i zapotrzebowania energetycznego. Ćwiczenia również powinny być dobrane indywidualnie. Aktywność fizyczna musi sprawiać Pani przyjemność i być systematyczna. Na diecie nie o to chodzi aby ,,katować się'' treningami i stosować bardzo rygorystyczne diety.
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk