Odpowiednia dieta dla 19-letniej kobiety

Jaka dieta byłaby najlepsza by schudnąć? Mam 179 cm wzrostu i 64kg wagi, jestem normalnej sylwetki i jestem szczupła jednak musze schudną przedewszystkim z pośladków w pośladkach mam 96 cm a potrzebuje miec 90 cm. Jak sie odzywiac by dojsc do tego? Wiem ze tez cwiczenia sa wazne ale dieta najwazniejsza bo przciez dieta to 70% sukcesu :) z całej sylwetki chce schudnąć ale najbardziej chodzi mi o te partie. Jak dojsc to tego celu jak najszybciej?

Witam Panią

Powinna Pani pamiętać o dwóch sprawach - zbyt szybkie odchudzanie najczęściej kończy się efektem jo-jo oraz o tym że nie chudniemy z wybranych partii ciała a tkanka tłuszczowa spala się równomiernie.
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk