Zaburzenia miesiączkowania, omdlenia a ryzyko ciąży

Witam, mam 23 lata. Mam problem i prosze o szybka odpowiedz. Chodzi o miesiaczke. 23 marca mialam ostatni cykl, 21/22/23 kwietnia powinnam dostać kolejną, lecz nic nie ma. Zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie wyszly negatywnie wiec ciążę wykluczam. Przez kwiecień nie dostałam wogóle miesiączki, wszystko się zatrzymało. Czym to może być spowodowane ?? 23 marca mialam bardzo bolesna miesiaczke i zemdlałam. Co w takim razie mi dolega. --------

Lek. Jacek Ławnicki

W opisanej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Brak krwawienia może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.