Zaburzenia miesiączkowania przy grzybicy

Witam, mam 30 lat i zawsze miałam regularne miesiączki,co 28 dni. Ostatnia miesiączka była 3.10.2014.Dzisiaj okres spóźnia mi się 9 dzień. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji, a staramy się z mężem o dziecko. Robiłam test ciążowy, usg i hcg nie wykazało ciąży. Dodam, że nabawiałam się grzybicy. Chciałam zapytać czy może być tak, że po prostu jest jeszcze zwyczajnie za wcześnie na wykrycie ciąży? Pozdrawiam

Witam,
infekcja grzybicza może spowodować rozregulowanie cyklu miesiączkowego.

Testy ciążowe należałoby wykonywać 10-14 dni po zapłodnieniu, USG zdecydowanie później.

pozdrawiam