Zaburzenia miesiączkowania przy PCOS

Witam...Zmagam się z pewnym problemem mianowicie chodzi o zaburzenia miesiączkowania. Okres pojawiał sie co 2, 3 a czasami nawet co 6 miesięcy... Chodziłam do ginekologa ale zapisywał mi tylko luteinę na wywołanie nie wiem co mam dalej robić. Wyniki tarczycy są ok, ale z moim ciałem jest coraz gorzej pojawiło się owłosienie tam gdzie nie powinno czyli klatka piersiowa plecy itp., strasznie przytyłam i nie mogę tego zrzucić zaczynam podejrzewac ze cierpię na policystyczne jajniki proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do ginekologa, który po wykonaniu badań hormonalnych zaproponuje odpowiednie leczenie. Objawy faktycznie sugerują PCOS. Przy odpowiednim leczeniu jest szansa na uzyskanie znacznej poprawy.