Zaburzenia miesiączkowania u 15-letniej kobiety

Witam. Moja córka (15 lat) w ostatnim miesiącu miała okresy w odstępie 2 tygodni, natomiast w tym gdy okres powinien się zacząć ani widu ani słychu pomimo że objawy są (podwyższona temperatura, bolesne piersi, ból brzucha, mdłości, osłabienie organizmu). Co to może być? Mamy się tym przejmować? To się zdarzyło pierwszy raz.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koneicznie udac się z dzieckiem do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.