Zaburzenia mikronaczyniowe skóry u 16-letniej osoby

Witam moja córka ma 16 lat . Od jakiegoś czasu ma najprawdopodobniej Zaburzenia mikronaczyniowe skóry dłoni jak to leczyć i u jakiego lekarza ? Lekarz rodzinny nie zrobił żadnego wywiadu ani nic jedynie badania TSH i FT3 i FT4 badania nic nie wykazały niepokojącego i oznajmił że nie będzie sie więcej tą sprawą zajmować , bo sam nie wie co ze mną zrobić . Bardzo proszę o pomoc jeśli to możliwe to o kontakt . Proszę o pomoc .

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności należy ustalić czy faktycznie mamy do czynienia z zaburzeniami mikronacyzniowymi. Kolejnym krokiem będzie znalezienie ich przyczyny i możliwe leczenie przyczynowe. Proponuję zgłosić się w do dermatologa lub reumatologa, którzy powinni być w stanie przeprowadzić diagnostykę i późniejsze leczenie.