Zaburzenia zachowania u 90-letniej osoby

dzień dobry mam prosbe czy możecie doradzić co zrobić z osobą starszą wiek 90 lat jest od rana niespokojna krzyczy przepisana sa leki na uspokojenie i nie ma poprawy jest gorzej była w szpitalu na oddziale psychiatrycznym i tez nie dobrali lekow nie wiem co robic gdzie się zgłosić proszę o pomoc

Proszę interweniować u lekarzy, którzy dotychczas zajmowali się leczeniem,albo zasięgnąć porady osób z podobnym problemem,jak Pani.Ludzie w tym wieku niekoniecznie lubią być zdominowani,więc w zachowaniu tym może mieć udział postawa otoczenia i w.w lęk.Zachęcam do wizyty u dobrego psychologa,by mogła Pani dostać wsparcie w opiece nad tą osobą i swoi.i ograniczeniami.

Proszę zwrócić się po pomoc do lekarze, który przepisał leki. Prawdopodobnie zostały źle dobrane i będzie trzeba zastosować inny specyfik. Nie pisze Pani czy osoba została zdiagnozowana. Wiele chorób wieku podeszłego charakteryzuje się agresją i niepokojem, ważne by postawiona została trafna diagnoza, wtedy łatwiej jest dobrać odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.