Zaburzenia orientacji a podawanie kroplówki z Ketonalem

Dzisiaj wyszłam ze szpitala. Nie mogłam chodzić podano mi kroplówkę z ketonalem. Miałam bóle głowy zawroty głowy wysokie ciśnienie 170 na 90. Tomograf nic nie wykazał. Czułam sie złe od dwóch tygodni od powrotu znad morza. Miałam zaburzenia orientacji. Mam problemy z podstawowymi czynnosciami. Wiem co sie dzieje dookoła mnie ale tak jakbym nie wszystko rozumiała i bardzo boje sie ze cos mi sie stanie. Nie jestem taka jak kiedyś. Dlaczego ? Proszę o odpowiedz

Witam serdecznie,

Odpowiedzieć na to pytanie może tylko lekarz w gabinecie, który osobiście Panią zbadać, zbierze dokładny wywiad oraz zleci dodatkowe badania. Wówczas może postawić rozpoznanie. Dlatego sugeruję udać się do lekarza neurologa na konsultację.

Pozdrawiam.