Zaburzenia osobowości i zachowania spowodowane uszkodzeniem mózgu

Witam po pobycie w szpitalu gdzie odstawialem clonazepam mam stwierdzone zaburzenia osobowosci i zachowania spowodowane uszkodzeniem mozgu 7.8 choruje rowniez na padaczke od 20roku zycia mam teraz 30 lat chcialbym sie cos wiecej dowiedziec na temat zaburzen osowosci i zach 7.8 czy to znaczy ze mam demencje otepoenie?

Nie wiem co to jest 7.8. Padaczka oznacza, że mózg jest uszkodzony, napady padaczkowe o tym świadczą. O tym jakie ma Pan zaburzenia zachowania nie mogę wiedzieć, to Pan wie. które zachowania są nieodpowiednie, czy bywa Pan wybuchowy, agresywny, apatyczny itd.? W rozpoznaniach, które Pan wymienia nie ma mowy o otępieniu, należy więc przypuszczać, że objawy tego typu nie występują.