Zaburzenia pamięci u 60-latki
Czy problem z "krótką" pamięcią, przy dużej aktywności zawodowej, powinien sprowokować do pójścia do neurologa? 60-tka

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Zależy jak bardzo wpływa to na Pani życie codziennie, jeśli w znaczym stopniu je pogarsza to tak, sugeruje wizyte u neurologa bądź psychiatry (raczej psychiatrzy w Polsce zajmuja sie chorobami związanymi z pogorszeniem pamięci to mogą byc łagodne zaburzenia poznawcze)