ChAD i zaburzenia pamięci

Co to moze byc .lecze sie psychiatrycznie na chad ale mam pewien problem nieraz nie pamiatam ze przed chwila szedlem a juz jestem wcdanym miejscu i nie pamietam jak sie zachowywalem wlasnie podczas tej drogi .lecze sie od 2008 r. Mialem juz rozne opisy odnosnie leczenia od osobowosci chwiejnej emocjonalnie po zachowanie psychotyczne i depresja psychotyczna . i ostatnio chad .biore lamitrin. ketrel .sulpiryd. Nie wiem juz co mam robic .ta choroba mnie dobija i nie pozwala normalnie funkcjonowac .

Witam
ChAD negatywnie wpływa na wszystkie sfery
życia - funkcjonowanie społeczne, rodzinne i zawodowe.
Często uniemożliwia wręcz naukę czy pracę.
Osłabieniu ulegają także funkcje poznawcze:
pogarsza się pamięć i koncentracja uwagi.
W przypadku ChAD bardzo ważne jest systematyczne
stosowanie właściwego leczenia specjalistycznego.
Najlepsze efekty daje leczenie farmakologiczne
połączone z psychoterapią.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie, czasami wpada się w rodzaj transu, kiedy koncentrujemy się nad jakąś myślą czy wizją. Mnie zdarza się to czasami w trakcie prowadzenia samochodu,
tak się zagłębię w daną myśl, że nie wiem kiedy i jak dojechałem. To nie musi być więc
sprawa pamięci.
Długo się Pan leczy. Czy próbował Pan także psychoterapii lub hipnoterapii jako alternatywy do leczenia farmakologicznego ? Jeżeli nie to powinien Pan się nad tym zastanowić.
Dosiego roku !