Zaburzenia paranoidalne u bliskiej osoby

Jestem juz na progu wytrzymalosci. Moja mama ma zaburzenia paranoidalne. Caly czas mnie o cos oskarza, kontroluje i wymusza zrobienie rzeczy, ktorych nie chce zrobic. Oskarza tez innych ludzi, izoluje sie od ludzi. Nie wiem co mam dalej robic. Probowalam zachecic ja do pojscia do lekarza, ale ona nie jest swiadoma calego problemu i uwaza, ze z wszystkimi ludzmi naokolo jest cos nie tak, nie z nia. Pisze chyba z bezsilnosci.... nie mam ochoty nawet do niej dzwonic czy rozmawiac....

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza