Zaburzenia rozwoju piersi a choroba Hashimoto

Mam 22 lata, moim problemem jest brak piersi. Mam bardzo znikomy biust, każda miseczka w rozmiarze A jest na mnie za duża. Miesiączkuję od 8 lat, więc rozwój mam już za sobą. Od 5 lat choruję na chorobę Hashimoto. W jakiej sytuacji lekarz stwierdza niedorowój piersi? Wiem, że wtedy zabieg powiększania piersi jest refundowany przez nfz. Proszę o pomoc, wykańcza mnie to psychicznie.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to objaw choroby Hashimoto. Sugeruję kontakt z poradnią leczenia chorób sutka.