Zaburzenia rytmu serca a stosowanie Elicea

Witam. Otrzymałem lek Elicea (5mg) na nerwice. Przyjmuje doraźnie w wypadku wyrzutu adrenaliny propranolol (10mg). Problem jednak polega na tym ze po przeczytaniu ulotki oraz przeczytaniu opini na temat Eli... boje się ją wziąć. Czy lek jest bezpieczny? Stwierdzono u mnie lekkie nadkomorowe zaburzenia rytmu oraz salwy. Podobno na tle nerwowym ale ja jednak mam watpliwosci. Czy wstrzymac się do Holtera i echo serca z próbą przyjęcia Eli?

Witam,
Bardzo proszę skonsultować wątpliwości z lekarzem prowadzącym - on zna Pana historię i najlepiej będzie umiał odpowiedzieć na zadane pytanie.
Pozdrawiam,
Agnieszka Balicka