Zaburzenia rytmu serca w sytuacjach stresowych

Dzien dobry, W sytuacjach stresowych mam uczucie jakby powietrze zbieralo sie gdzies w okolicach serca potem idzie do gory. Mialam robione badania kardiologiczne ;przeswietlenie serca, holder 24 godziny, ekg , cwiczenia wysilkowe.wszystko bylo w porzadku. Otrzymalam tylko tabletki na obnizenie uderzen serca. Bylo za wyskie . Cisnienie mam w normie 120 na 80 . Niby wszystko jest porzadku ale pomimo to jest to nieprzyjemne uczucie, kiedy serce jakby trzesie sie i potem idzie do gory

witam,
objawy które Pani opisuje mogą mieć podłoże chorobowe, ale mogą również dotyczyć stanu psychicznego. Może od jakiegoś czasu przeżywa pani jakąś trudność lub kryzys. Proszę pomyśleć i skonsultować się z psychologiem lub terapeutą.Czasem już kilka spotkań wystarczy by nastąpiła znacząca poprawa samopoczucia

życzę zdrowia