Zaburzenia świadomości i agresja po obudzeniu

Dzień dobry Rano kiedy wstaje mam zaburzenia świadomości, jestem agresywny,boli mnie głowa,nie mogę wysłowić, podczas gdy ide do szkoły jak by mi się śnił sen.

Niestety przy tak skąpej ilości informacji nie można powiedzieć skąd u Pana te objawy i jakie są ich źródła. Tego typu symptomy mogą być zarówno oznaką jakiegoś rodzaju zaburzeń neurologicznych, jak i działania chronicznego stresu czy też rozwijania się zaburzenia na tle psychicznym. Aby dokonać prawidłowej diagnozy polecam udać się do lekarza POZ, który skieruje na dalsze badania np. Neurologiczne oraz polecam konsultację psychologiczną w celu sprawdzenia psychologicznego podłoża opisywanych objawów. Pozdrawiam

Dzień dobry, jeżeli te objawy trwają już od dłuższego czasu zalecam kontakt z lekarzem rodzinnym i następnie neurologiem, po wykluczeniu przyczyn neurologicznych proszę się skonsultować z psychologiem i opisacć dokładnie swoje objawy. Pozdrawiam.