Zaburzenia widzenia i ból głowy

zamykac jedno oko aby dobrze widziec,to mineło natomiast teraz jest tak że bardzo czesto od samego rana jestem odrealniony jakby w innym swiecie,wszystko postrzegam jakby tego niebyło ,jakby cos działo się w mojej głowie,potrafi to sie załaczyc w moment i trwać cały dzień ,nie potrafie sobie już z tym radzic nie wiem co to może być

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry.