Zaburzenia widzenia i bóle głowy u 20-latki

Witam. Mam 20 lat i od 12 roku życia cierpię na bóle głowy. Najpierw objawiały się one tylko zaburzeniami widzenia podczas których nie widziałam tak jakby części obrazu. Od około 3 lat do objawów doszło także drętwienie jednej ręki oraz jednej strony twarzy. Neurolog powiedział gdy miałam 15 lat, że to nic takiego, "okres dojrzewania" i przejdzie. Dodam, że bóle są nieregularne a moja matka cierpiała na migrenę. To coś poważnego, czy zwykła migrena?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże migrenowe. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa.