Zaburzenia widzenia, zawroty głowy i klucia w okolicy serca

witam.moj problem zaczal sie okolo pol roku temu.mam stale zaburzenie widzenia,tak jakby delikatne zawroty głowy,które sa raz slabsze raz silniejsze,ale wystepuja od pewnego dnia caly czas.do tego ucisk w skroniach,czasami uczucie jakby cos stalo w gardle,czeste ale krotkotrwale kłucia w okolicach serca,chwilowe uczucie jak serce bije w całym ciele,po zgięciu sie uczucie jakby było coś powiekszonego pod lewym żebrem ( okolice serca), z tym,że przytyłem 20 kg,w ciągu 4 miesięcy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają oceny neurologa oraz okulisty. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty.