Zaburzenia wzroku i słuchu, obniżenie nastroju, derealizacja, zaburzenie snu i lęk

Kierować się do neurologa czy gdzie?Miałem robione wszystkie badania morfologiczne wszyło wszystko okej. dziwne zaburzenia wzroku i słuchu Derealizacja !!!! zaburzenia pamięci Kompulsja nie uzasadniony lęk brak motywacji, apatia możliwe że utrata wagi zaburzenia snu przygnębienie problem z czytaniem zaburzenia porannego wzwodu i ogólnego libido Objawy występują nie zależnie o różnym nasileniu i okresie długości raz super się czuję a raz fatalnie Objawy pojawiły się niby nagle trwają 2tyg

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinien Pan skonsultować się z psychiatrą. Jeśli zajdzie potrzeba konsultacji neurologicznej, psychiatra skieruje tam Pana.
Pozdrawiam

Wyobrażam sobie, że musi być Panu bardzo trudno funkcjonować odczuwając takie dolegliwości. Proponuję udać się do neurologa lub psychiatry, lekarze obu tych specjalizacji powinni Panu pomóc lub ewentualnie skierować do innego specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz