Silna derealizacja, lęki, podenerwowanie, niepokój

Silna derealizacja,lęki,pode erwowanie,niepokój,otłumanienie.Uczucie jakbym tracił świadomość ale jednak jestem świadomy mogą sugerować jakąś chorobe neurologiczną,jak tak to jaką?

Zbyt mało informacji, by móc odpowiedzieć na Pana pytanie. Proszę udać się do lekarza psychiatry / psychologa (skierowanie nie jest wymagane), które skieruje do neurologa, jeśli stwierdzi taką potrzebę.

Mogą to być objawy zaburzenia neurologicznego, ale równie dobrze mogą świadczyć o zaburzeniu psychicznym, lub ostrą reakcją na stres. Niezbędna jest szczegółowa konsultacja ze specjalistą (neurolog/psycholog), do której namawiam. Dopiero na jej podstawie będzie można cokolwiek stwierdzić. Pozdrawiam.